hak.htm


Web sitemizde yer alan ve tarafımızca hazırlanıp oluşturulmuş tüm içerik ve grafiklerin telif hakkı BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ'ne aittir ve Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Başka bir sitede ya da medyada izinsiz kullanımının tespiti halinde derhal yasal işlemlere başvurulacaktır.

BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. internette yer alan bu web sitesi bilgilerinin söz konusu tarihte gerçeği yansıtması için makul tüm gayreti göstermiştir. Buna bakılmaksızın, BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ., hipertext linkler ve doğrudan ya da dolaylı olarak BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. web sitesi üzerinden kullanılan diğer özellikler de dahil olmak üzere Web Sitesi Bilgileri ile ilgili zımnen veya sarih olarak hiçbir beyan veya garantide bulunmamaktadır.

BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. herhangi bir bildirimde bulunmaksızın her zaman değişiklik ve düzeltme yapma hakkını saklı tutmaktadır. Web Sitesi Bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında verilecek kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, sayfayı ziyaret eden kişiye aittir. BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. kendi web sitesine veya herhangi bir web sitesi bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.'ne atfedilemez. BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. işbu web sitesinde yer alan bilgilere girilmesinden veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, özel, sonuç niteliğindeki ya da diğer tür kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

İşbu web sitesi, web sayfasında yazılı tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, tasarımlar, resimler ve fikri hak mülkiyet ve korumasına tabi olan her türlü olan eserin telif hakkı BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.'ne aittir. Bu sitede yer alan ve yer alacak bilgiler, tanımlamalar, makaleler, fotoğraflar, resimler, tablolar, grafikler ve animasyonlar vb. BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.'nin izni alınmaksızın kullanılamaz.

Web sitesinde yer alan isim, marka ve logolar tescilli markalar olup, BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.'ne ait olup, izinsiz olarak kullanılamaz. Bu web sitesindeki bilgileri ticari ve çıkar amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır.

Kesin ve yazılı iznimiz olmadan ana sayfa dışında başka bir sayfaya, bu siteyi veya başka bir bağlantıyı ekleyemezsiniz. Herhangi bir hiperlink kullanımı bizim web sitemize ulaşabilmek için girdiğiniz başka bir web sitesinin veya bizim web sitemizden girdiğiniz başka bir web sitesinin içeriğinden BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu olmayacaktır.


Copyright @ 2000 - 2024, BORDEN MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK VE TİC. LTD. ŞTİ.